KONST / Litografier / Färgserigrafi 11391064
nr 1139 1064
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgserigrafi, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), 47/75, signerad, Romantiskt Landskap, bladets mått: 104x74
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 19:02:38
23/10 18:05:18
700 kr
23/10 18:57:39
23 okt
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner